CoinGate
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 15
Joined: Thu Apr 28, 2016 3:06 pm

Įsigykite Bitkoinų ir priimkite atsiskaitymus per CoinGate.com

Thu Nov 17, 2016 12:46 pm

Sveiki! Esame CoinGate - atsiskaitymų bitkoinais startuolis iš Vilniaus. Mes - lietuviai ir viena iš mūsų misijų yra plėsti Bitkoinų populiarumą Lietuvoje bei griauti mitus, kurie supa šią inovatyvią, patogią ir saugią mokėjimų technologiją. Norime pasidžiaugti ir pasidalinti, kad mūsų svetainę galite matyti ir lietuviškai adresu https://lt.coingate.com

Mes teikiame galimybę verslams saugiai ir patogiai priimti atsiskaitymus bitkoinais tiek internetinėje erdvėje, tiek ir fizinėse parduotuvėse (brick & mortar). Naudodamiesi mūsų platforma uždirbtus pinigus galite gauti tiek į savo banko sąskaitą eurais, tiek pasilikti bitkoinus ir juos gauti į savo piniginę (wallet). Bet kokią riziką prisiimame sau, t.y. jei parduodate savo prekę ar produktą už bitkoinus - išmokėsime jums pinigus, kad ir kas atsitiktų. Jokių "chargeback'ų".

CoinGate palaiko 9 e-komercijos plėtinius (Magento, PrestaShop, WooCommerce ir kitus), turime savo API bei point-of-sale programėles Android ir iOS išmaniesiems įrenginiams. Vartotojui atliekant mokėjimą, Bitcoin konvertavimo kursas yra realiuoju laiku imamas iš trijų skirtingų keityklų, taip užtikrinant geriausią įmanomą kainą.

Vienintelis mūsų mokestis - 1% nuo gautų atsiskaitymų. Palyginus su mokėjimo kortelių mokesčiais - trigubai pigiau ir žymiai patogiau, nes atsiskaitant nereikia įrašinėti jokių kortelių kodų

Jei atsiskaitymai bitkoinais jums aktualūs, daugiau pasiskaityti galite mūsų svetainėje. Esame pasiekiami ir telefonu bei Facebook'e.

Linkėjimai lietuvių kriptovaliutininkams nuo CoinGate komandos :)

Return to “Lithuanian (lietuvių)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests