Monica_678
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 23
Joined: Thu Mar 22, 2018 4:41 pm

CoinDeal charytatywnie

Fri Jun 01, 2018 8:50 am

Cześć! Chciałabym Wam przypomnieć, że dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka. Jestem przekonana, że zatroszczycie się o swoje pociechy ;) W takim dniu jak ten, warto pomyśleć również o takich dzieciach, które w sposób szczególny potrzebują NASZEJ pomocy.

Giełda Polska, stworzona przez Polaków wpadła na świetny pomysł, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Kilka dni temu ogłosiła, że wszystkie fee z transakcji zarobionych właśnie 1 czerwca zostaną przekazane na konto fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

"Fundacja od 27 lat pomaga dzieciom chorych na nowotwór i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych fundacji w Polsce. Do tej pory pomogła już ponad 5 000 dzieci chorych na nowotwór.

Tradując na CoinDeal.com masz okazję nieść realną pomoc przy okazji realizowania swoich krypto - inwestycji."

https://coindeal.com/news/trade-for-charity

Image

User avatar
JonianNoxha
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 52
Joined: Fri Sep 28, 2018 7:19 am

Re: CoinDeal charytatywnie

Sun Oct 28, 2018 5:04 am

Lokata terminowa jest najbardziej standardową wersją. Można określić ją jako umowę z bankiem, polegającą na udostępnieniu przez klienta środków pieniężnych bankowi , za którą otrzymujemy konkretny zysk w postaci oprocentowania https://racoongo.com/chwilowki/dla-bezrobotnych/ . Gdy termin lokaty upłynie, środki wraz z dodatkowym zyskiem wypłacane są klientowi. Lokaty terminowe mają oprocentowanie zmienne bądź stałe i zakładane są na różne okresy czasu.

Return to “Polskie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest