Albertosz
Posts: 1
Joined: Tue Aug 21, 2018 2:31 pm

BTC portfel Arbolet - szansa na zarabianie dla Polaków

Tue Aug 21, 2018 2:39 pm

Jest okazja, by zarobić pieniądze poprzez inwestycję za pośrednictwem portfela bitcoin na portalu Arbolet ( https://arbolet.net?lang=pl ).

Obecnie jest więcej możliwości dla wszystkich użytkowników z Polski, którzy chcą zarobić a równocześnie zaznajomić się z nowym projektem, który nie ma sobie równych na świecie. Jeżeli zainwestuje użytkownik z Polski do 50 Zł , to jednorazowo otrzyma dodatkowo taką samą kwotę. Na przykład: wpłacisz 10 Zł, by przetestować portfel, a 10 Zł zostanie Ci przypisane na konto przez administratora jako premia. Dodatkowe premie może otrzymać użytkownik z Polski także za


posty o Arbolet w polskich dyskusjach i forach o kryptowylutach.

napisanie recenzji lub artykułu o Arbolet za 165-500 Zł (wysokość wynagrodzenia zależy od jakości artykułu i odwiedzalności danego medium, miejsca upublicznienia),

założenie bloga o Arbolet (nawet do wysokości 500 Zł)

utworzenie strony internetowej o Arbolet, która pojawi się na pierwszej stronie podczas wyszukiwania przez polską wersję Google (za 835 Zł).


By uzyskać premię wystarczy tylko dokonać rejestracji i wysłać wiadomość na wsparcie Arbolet z linkiem do wykonanej pracy. W ten sposób pomożesz przetestować polską wersję Arbolet a jednocześnie zarobić pieniądze.

Kryptowaluty_expert
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 26
Joined: Fri Jan 12, 2018 9:23 pm

Re: BTC portfel Arbolet - szansa na zarabianie dla Polaków

Mon Oct 29, 2018 7:16 pm

Czy napisanie recenzji i top 3 w google z portalem http://kryptowaluty.expert otrzymamy 835zl ?

Return to “Polskie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest