User avatar
Binance_Angels
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 32
Joined: Tue Jun 26, 2018 3:08 pm
Location: Poland
Contact: Website Facebook Twitter Telegram

Binance Blockchain Week - 19-22 stycznia 2019 | SINGAPUR

Tue Dec 25, 2018 12:22 pm

Image
Image Image

►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

Giełda Binance z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich użytkowników forum.bitcoin.pl do uczestnictwa w konferencji Binance Blockchain Week.

Image

Binance organizuje swoją pierwszą w historii konferencję, która skupi się przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju ekosystemu blockchain.
Binance Blockchain Week Singapore 2019 składa się z dwóch bloków, które odbędą się w trakcie 4 dni: dwudniowego hackathonu - Binance SAFU Hackathon w dniach 19-20 stycznia 2019 r., a następnie konferencji Binance w dniach 21-22 stycznia 2019 r.


Dlaczego organizowana jest konferencja?
Obecnie na rynku kryptowalut i blockchain istnieje zbyt dużo zamieszania i szumu. Niepewność nęka branżę na każdym kroku, a firmy stają przed coraz większą liczbą wyzwań. Istnieje potrzeba zjednoczenia wysiłków i zainicjowania globalnego ruchu blockchain, który na nowo pobudzi i zmieni stosunek wielu do technologii blockchain i świata kryptowalut.

Image

O konferencji Binance
Konferencja Binance będzie dwudniowym szczytem, na którym zgromadzą się najbardziej oddane, niezwykłe i kreatywne umysły w przestrzeni blockchain i kryptowalut, aby dyskutować o aktualnych trendach w branży, gorących tematach oraz w celu poszukiwania innowacyjnych rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój ekosystemu blockchain.

Binance SAFU Hackathon
32-godzinny hackaton organizowany wspólnie przez Binance i Tribe Accelerator - akcelerator blockchain wspierany przez rząd singapurski . Głównym celem Hackathonu jak najszybsze zaprojektowanie rozwiązań, które rozwiążą kluczowe problemy zidentyfikowane przez kluczowych interesariuszy tego programu.
Pula nagród Hackathonu wynosi 100 tys. dolarów (w przeliczeniu na BNB).

Bezpieczeństwo pozostaje najwyższym priorytetem w Binance. Oprócz ochrony platform przed potencjalnymi zagrożeniami, Binance aktywnie walczy z przestępcami, scamerami i problemem prania brudnych pieniędzy. Binance SAFU Hackathon wzywa wszystkich #BUIDLersów z całego świata do przyłączenia się do nas i wspólnego stworzenia (BUIDL) platformy, która pomoże w walce z oszustwami, hackerami i praniem brudnych pieniędzy. Liczymy, że wspólnymi siłami wszystkich uczestników uda nam się stworzyć społeczność i kulturę, która zbiorowo gromadzić będzie informacje na temat wszelkich podejrzanych działań i oszustw co ostatecznie sprawi, świat kryptowalut stanie się jeszcze bezpieczniejszym miejscem.

Prelegenci
Na konferencji przemawiać będzie ponad 50 wpływowych osób z branży blockchain i kryptowalut, wliczając w to kierownictwo Binance oraz wielu liderów z branży. Swoje przemowy wygłoszą m.in:
» Changpeng Zhao, CEO Binance
» Wei Zhou, CFO Binance
» Ella Zhang, Dyrektor Binance Labs
» Helen Hai, Dyrektor Blockchain Charity Foundation
» Patrick Dai, Współzałożyciel QTUM
» Hongfei Da, Założyciel NEO
» Jun Li, Założyciel Ontology
» Justin Sun, Założyciel TRON
» Jasper Lee, Dyrektor Zarządzający w eToro
» Tory Reiss, Współzałożyciel Trust Token
» JJ Peterson, CEO Block

To zaledwie 1/5 wszystkich prelegentów. Nie przegap takiej okazji - zobacz i poznaj "śmietankę" świata blockchain i kryptowalut!

Bilety
Bilety zostały podzielone na dwie kategorie.

» Regularne
Pierwsze 500 biletów można było zakupić w cenie $50.
Kolejna pula 500 biletów dostępna jest w cenie $99.
Cena ostatnich biletów wyniesie $599.

» Dla inwestorów
Ograniczona ilość do 100 - w cenie $888.

Lokalizacja
» Marina Bay Sands Convention Centre – Piętro 5

►►►► https://www.binancefair.com ◄◄◄◄

TimP
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 46
Joined: Sun Sep 30, 2018 7:36 pm

Donate BTC of your choice to 1F1tAaz5x1HUXrCNLbtMDqcw6o5GNn4xqX

Re: Binance Blockchain Week - 19-22 stycznia 2019 | SINGAPUR

Mon Jan 21, 2019 5:54 pm

Myślę, że kryptowaluta nie jest najlepszą inwestycją. Lepiej poczekać i zobaczyć, kiedy sytuacja się ustabilizuje. O wiele przyjemniej jest porozmawiać z dziewczyną na czacie wideo https://coomeet.com/index.pl.html i umówić się na randkę

Return to “Polskie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest